Bodrum’daki otelde köpeklere SPA

kariyerkeyfi

Özel jetlerin, deniz uçaklarının, helikopterin, geceliği 200 bin TL’ye çıkan otellerin büyük istek gördüğü hatta yüksek dönemde havyarın bile tükendiği Bodrum’da sıra köpeklere geldi.Bodrum Türkbükü’ndeki lüks bir otele evcil hayvanlarıyla giden varlıklı turist, SPA ve bakım hizmetlerinden köpeklerinin de faydalanmasını istedi.

Artan talebi kıymetlendiren yetkililer de otelde, köpekler için kuaförlük ve bakım hizmeti başlattı.
İçerisinde köpeklerin tüylerinin düzeltilmesi ve banyo üzere hizmetlerin sunulduğu evcil hayvan SPA paketinin de fiyatı 80 Euro olarak yani yaklaşık 1800 TL olarak belirlendi.

BOŞ KABA 100 EURO

Bu ortada Ege bölgesindeki kimi oteller de köpekler için aldıkları konaklama fiyatlarına artırım yaptı. 10 ile 100 Euro ortasında değişen köpeklerin konaklama fiyatı, geçtiğimiz yıllarda da gündem olmuştu.

O periyot Burcu Kıratlı ile evli olan Sinan Akçıl, Bodrum’da tatil yaptığı ve geceliği 500 Euro olan otele iki köpeği için ekstra 80 Euro daha fiyat ödemişti. Bu fiyatın içerisinde ise odaya konulan içi boş mama ve su kabı dahildi.

patronlardunyasi.com

You may also like

Leave a Comment

hidrolik kriko - Kaynak Mağazam - Acil elektrikçi - Gebze Avukat - message near me - massage service antalya - League of Legends RP - Bursa bulaşık servisi - top havuzu - https://hayatasor.com/ - Betnano giriş için tıklayın!