Trabzonsporlu Hamsik mesleğini noktalıyor

kariyerkeyfi

Spor Toto Üstün Lig’in 37. haftasında alanında Corendon Alanyaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdüren bordo-mavili grubun idmanı öncesi Marek Hamsik, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Bordo-mavili ekibin Slovak oyuncusu, “Bugün, dönem sonunda mesleğimi sonlandıracağımın haberini paylaşmak için buradayım.” kelamlarıyla konuşmasına başlayarak, “Kolay olmadı bu kararı almak. Ailemle, çocuklarımla konuştum. Babanın meskene dönmesi gerektiğini söylediler. Benim için olağanüstü bir seyahat oldu.” dedi.

Hafta sonu Corendon Alanyaspor maçının, forma giyeceği son iç saha maçı olacağını vurgulayan Hamsik, şöyle devam etti:

“Trabzonspor, benim oynadığım son kulübüm olacak. Cumartesi günü oynayacağımız maç, benim adıma iç alanda oynayacağım son maç olacak. Hayallerimi yaşadım. Doğar doğmaz başımdan geçen birinci şey futbol, futbol ayakkabılarıydı. Futbol benim kaderimdi. 4 yaşında futbol mesleğine başladım. Futbola başladığımda hayalim, büyük bir futbolcu olabilmekti. Küçük bir kentten gelen biri için büyük hayaldi. Bu meslek adımlarını süratle tırmanarak hayallerime eriştiğimi düşünüyorum.”

Marek Hamsik, oynadığı tüm kulüplere kendisine forma talihi verdikleri için teşekkür ederek, şunları kaydetti:

“Tabii ki aileme ve her vakit yanımda olan arkadaşlarıma bana inandıkları için teşekkür etmek istiyorum. Taraftarlarıma, hayranlarıma bana inandıkları, sevdikleri, takviye oldukları için teşekkür ediyorum. Kusursuz bir seyahatti benim için artık son anlarına geliyoruz. Ben de bu anların tadını çıkaracağım. Şu an ağlamıyorum lakin söylemeye çalıştığım çok keyifli ve gururluyum yaptıklarım için.”

patronlardunyasi.com

You may also like

Leave a Comment

hidrolik kriko - Kaynak Mağazam - Acil elektrikçi - Gebze Avukat - message near me - massage service antalya - League of Legends RP - Bursa bulaşık servisi - top havuzu - https://hayatasor.com/ - Betnano giriş için tıklayın!