Ünlü ikili haciz şoku: Buzdolabı bile gitti

kariyerkeyfi

Merhum sanatçı Kayahan’ın kızı Beste Açar, 2 Temmuz 2022 tarihinde dünyaevine girdiği Cihan Bölek’in borçları nedeniyle konutunda gerçekleştirilen haciz sürecinin hüznünü yaşıyor. Beste Açar, eşi Cihan Bölek’in borçları nedeniyle güç günler geçiriyor. Bölek’in kira borçları nedeniyle icra takibi başlatıldı. Bölek’in ısrarla borcunu ödememesi üzerine evvelki gün Açar’ın konutunda haciz süreci gerçekleştirildi.

Sabah’tan Gökhan Gökduman’ın haberine nazaran; Beste Açar, Cihan Bölek ile Temmuz 2022’de nikâh masasına oturmuştu. Keyifli haberi takipçileriyle paylaşan Açar, yayınladığı kareye; “Sonsuza kadar ‘evet’ Her şeyin mümkün olduğunu bilmenin ötesinde yaşamak bir mucize… Olacak olan, gelecek olan vakti geldiğinde sana hakikat akıyor aslında. Kendi önünden çekilmen kâfi. Bir buluşma için Cihan sizinle birlikte yüzlerce kişinin hayatında o denli şeyleri organize ediyor ki… Neden hala olmuyor? Bu neden başıma geldi? demeyin! Nerden biliyorsunuz hayatınızın altının üstünden daha süper olmayacağını? Hiç bir buluşma tesadüf değildir” notunu düşmüştü.

Merhum sanatçı Kayahan’ın kızı Beste Açar (49), 2 Temmuz 2022 tarihinde dünyaevine girdiği Cihan Bölek’in borçları nedeniyle meskeninde gerçekleştirilen haciz sürecinin kederini yaşıyor.

Bölek’in kira borçları nedeniyle icra takibi başlatıldı.

Bölek’in ısrarla borcunu ödememesi üzerine evvelki gün Açar’ın konutunda haciz süreci gerçekleştirildi.

KOŞU BANDI DA GİTTİ

Haciz mahallinde bulunan Cihan Bölek, borcunu ödemeyeceğini lisana getirip “Gerekli süreçleri yapabilirsiniz” dedi.

Açar’ın meskeninde bulunan koşu bandı, televizyon, diz üstü bilgisayar ve buzdolabı haczedilerek alacaklı vekili tarafından koruma altına alındı.

Bir televizyon programına konuk olan Beste Açar samimi itiraflarda bulundu.

İşte Kayahan’ın kızı Beste Açar’ın dikkat çeken açıklamaları:

Müziğin içine doğdum, konservatuvar mezunuyum. Lakin eşimin de dayanağıyla müzik dünyasına girdim. Kayahan’ın kızı olmak büyük beklenti yaratıyor, hatta yargılıyor birinci başta herkes. Yüzde yüz kabul görmek zati mümkün değil. Lakin çok sevdiler müziğimi. ‘Canım Seni Çekiyor’ isimli kelamı ve bestesi bana ilişkin. Merhum Kerim Tekin’in ‘Kar Beyaz’ müziğinin kelamları de bana aitti. Kemal Başbuğ birinci klibimi çekti. Babası Erşan Başbuğ da babamın birinci klibini çekmişti.

Babamın müziklerinin yeni hallerini de seslendireceğim. Babama yazdığım müzik da var.

‘Yemin Ettim’ müziğini söyleyen biri var. Takipçilerim onu bana gönderip herkes babanızın müziğini söylemesin dediler. Kayahan müzikleri deyince insan duruyor. Herkes söylememeli nitekim. Hele o şarkıyı babam doku kanserine yakalandığında son müziğim diye yazmıştı. Bu türlü duygusu olan bir şarkıyı o denli her ortamda söyleyemezsiniz.

Hayatım sahnede geçti. Bale geçmişim de var. Babam, sahneye çıktığımda meskenime gelen konuklarıma müzik söyler üzere söylerdim diyordu. Sahnede olmayı çok isterdim.

2 oğlum var. Büyük olan konservatuvar okuyor İTÜ’de, küçük olan 5. sınıfa gidiyor. 3. sınıftayken piyano resitali vermişti. ‘Sahnede olmalıyım’ diye diye konservatuvara girdi. Çok hoş sesi ve besteleri var. Gitarın her türlüsünü çalıyor. Aşıklar bana.

Kayahan’ın kızı Beste Açar’a haciz şoku! Buzdolabını bile kaybetti

Anne olduktan sonra anne ve babama daha çok hak veriyorum. Babam, 2. evliliğimi tasvip etmemişti. Keşke onu dinleseymişim. Babalar kızlarını korur ve kollar, ne yaparsa sevgiden yapar. Onu artık daha âlâ anlıyorum.

21 Mart 2015’te ağır bakıma indirildi. Saat 18.18’di. Beni gösterdi hemşireye, ‘Bu benim kızım, en hoş bestem’ dedi. Daha da bir şey söylemedi. Son kelamları o oldu.

patronlardunyasi.com

You may also like

Leave a Comment

hidrolik kriko - Kaynak Mağazam - Acil elektrikçi - Gebze Avukat - message near me - massage service antalya - League of Legends RP - Bursa bulaşık servisi - top havuzu - https://hayatasor.com/ - Betnano giriş için tıklayın!