Al Pacino 83’te baba

kariyerkeyfi

ABD’li Hollywood yıldızı Al Pacino’nun ABD medyasında yer alan haberlerinde 29 yaşındaki kız arkadaşı Noor Alfallah’ın 8 aylık gebe olduğu aktarıldı.

Al Pacino’nun menajeri, haberleri doğrularken doğacak çocuğun cinsiyeti de dahil şu basamakta öbür bir ayrıntı verilmeyeceğini söz etti.

Film setinde üretimci olarak çalışan Alfallah ile geçen sene tanışan Pacino’nun, oyuncu koçu Jan Tarrant’tan 33 yaşında Julie Marie ile oyuncu Beverly D’Angelo’dan 22 yaşlarında Anton ve Olivia isimli ikizlerle birlikte 3 çocuğu bulunuyor.

Al Pacino’nun kimi sinemalarda birlikte oynadığı arkadaşı Robert De Niro da yeni doğan 7’inci çocuğuyla ilgili bu ay başında haberlere bahis olmuştu.

79 yaşındaki ünlü aktör De Niro’nun, 2015’te “The Intern” isimli sinemada tanıştığı Tiffany Chen isimli kız arkadaşından 7’inci sefer baba olduğu belirtilmişti.

patronlardunyasi.com

You may also like

Leave a Comment

Eşya Depolama - Tuzla Evden Eve Nakliyat - Yalçın Eldoğan - porsche fiyat listesi - Bahçe Mobilyaları - yapay zekayı kim buldu - ai image generator selfie - Bursa bulaşık servisi - hd film cehennemi - piar ne demek - top havuzu - https://hayatasor.com/ - instagram takipçi satın al