DenizBank ile AXA Sigorta acentelik mukavelesini uzattı

kariyerkeyfi

DenizBank’tan yapılan açıklamaya nazaran, 2011’de başlayan ve AXA Sigorta’nın hayat dışı sigorta eserlerinin 15 yıl boyunca DenizBank satış ve dağıtım ağları üstünden pazarlanması ve satışı için yapılan iş birliği, DenizBank Finansal Hizmetler Kümesi Üst Yöneticisi (CEO) Hakan Ateş ve AXA Sigorta Üst Yöneticisi (CEO) Yavuz Ölken’in, Madrid’de düzenlenen merasimde imzaladıkları mutabakatla uzatıldı.

Bu kapsamda, DenizBank ve AXA Sigorta ortasında 2026’da tamamlanması öngörülen iş birliği, 2031’e kadar 5 yıl daha devam edecek.

Açıklamada imza törenindeki konuşmasına yer verilen DenizBank Finansal Hizmetler Kümesi CEO’su Ateş, DenizBank olarak her vakit ekosistem yaklaşımıyla hareket ettiklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Güçlerimizi farklı paydaşlarımızla birleştirerek ülkemize sunduğumuz faydayı artırmayı önemsiyoruz. AXA üzere sigortacılıktaki esaslı bilgi birikimine güvendiğimiz bir kurumla itimat bağlantısı içinde tesis ettiğimiz iş birliğini sürdürülebilir hale getirmekten de memnunluk duyuyoruz. 2011 yılından bu yana ahenk içinde ilerleyen, randımanını hiç kaybetmeyen iştirakimizin ve gruplarımızın çalışmalarının karşılığını alıyoruz. İş birliğimizin yarattığı faydayı daha üst düzeylere taşımak ismine, AXA Sigorta’nın hayat dışı sigorta eserlerini, sayıları 650’yi aşan şubelerimiz ve dijital kanallarımız başta olmak üzere tüm kanallarımızla ülkemizin her köşesinde insanlarımıza ulaştırmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki devrin kurumlarımız için iyi olmasını diliyorum.”

AXA Sigorta CEO’su Ölken de AXA Sigorta olarak, geniş yelpazedeki eser ve hizmetlerini Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine ulaştırmayı önemsediklerini bildirdi.

Ölken, AXA ile birebir kıymetlere değer veren kurumlar ile iş birlikleri yapmanın kendileri için çok manalı olduğuna vurgu yaparak, “DenizBank ile 2011 yılında başladığımız seyahatte hayat dışı sigorta eserlerimizi çok daha geniş kitlelere sunma ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma gayelerimiz açısından bedel yarattık. Bu iş birliğini geleceğe taşıyarak kurumlara, müşterilerimize ve ekonomimize sürdürülebilir katkı sağlayacağımız için memnunuz. İştirakimizin hem ülkemize hem iki kuruma hem de tüm paydaşlarımıza iyi olmasını dilerim.” tabirlerini kullandı.

Verilen bilgiye nazaran imza merasimine, DenizBank Perakende Bankacılık Kümesi Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Şurası Üyesi Ayşenur Hıçkıran, DenizBank Ferdî ve Özel Bankacılık Kümesi Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özark, AXA Avrupa ve Latin Amerika Üst Yöneticisi (CEO) Antimo Perretta, AXA Madrid International Hub Genel Müdürü ve İdare Şurası Üyesi Nuria Fernandez Paris, AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Lideri ve İcra Heyeti Üyesi Firuzan İşcan, AXA Sigorta Hukuk, Ahenk ve Kurumsal Sorumluluk Lideri ve İcra Heyeti Üyesi Onur Koçkar ve AXA Sigorta Banka ve Finansal Kurumlar Yöneticisi ve Genişletilmiş İcra Konseyi Üyesi Feyza Hasırcılar da katıldı.

patronlardunyasi.com

You may also like

Leave a Comment

hidrolik kriko - Kaynak Mağazam - Acil elektrikçi - Gebze Avukat - message near me - massage service antalya - League of Legends RP - Bursa bulaşık servisi - top havuzu - https://hayatasor.com/ - Betnano giriş için tıklayın!