Elon Musk: Suikasta kurban gidebilirim

kariyerkeyfi

Twitter’ın yeni CEO’su Elon Musk, suikasta kurban gitme ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi.

Elon Musk, dün (4 Aralık) Twitter’ın Sohbet Odaları’nda iki saatlik soru yanıt aktifliğine katıldı.

Musk, “Asla açık hava geçit merasimine katılmayayım, şimdiden söyleyeyim. Dürüst olmak gerekirse, bana berbat bir şey olma ihtimali, hatta gerçek manada vurulma ihtimalim hayli kayda bedel. Birini öldürmek istiyorsanız bunu yapmak sıkıntı değil. Umarım öldürmezler, baht bana gülümser de bu türlü bir olay yaşanmaz. Lakin katiyetle bir risk var” dedi.

Kendisini ‘mutlak niyet özgürlükçüsü’ olarak tanımlayan Musk, “Günün sonunda istediğimiz şey baskıya uğramadığımız bir geleceğimizin olması. Diğerine nitekim ziyan vermediğiniz sürece istediğinizi söyleyebilmelisiniz” sözlerini kullandı.

Geçen ay Twitter CEO’su olan Musk, platformda ‘genel af’ başlatmış ve rastgele bir maddeyi çiğnemeyen ve haksız yere kapatıldığını düşündüğü hesapları yine aktive etmişti. Musk’ın Twitter’ı satın almasının akabinde eski ABD Lideri Donald Trump’ın hesabı da açılmıştı.

Musk ayrıyeten Twitter’ın Covid-19 dezenformasyonuna dair siyasetlerine da son vermişti.

You may also like

Leave a Comment

Maltepe Eşya Depolama - Nevşehir asansörlü evden eve - puan hesaplama - Tiempo Madrid hoy - Maltepe Eşya Depolama - Erkek Takıları - League of Legends RP - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık servisi - hd film cehennemi - top havuzu - https://hayatasor.com/ - instagram takipçi satın al