İkinci Bir Dil Öğren

kariyerkeyfi

İkinci bir dil öğrenmek, dünyanın her yerindeki insanlar için temel bir ihtiyaçtır. Birçok iş ve ticaret, insanlar arasında iletişim ile mümkündür ve bu iletişimin ana dili günümüzde İngilizcedir. Hatta İngilizcenin yanına ikinci, üçüncü bir dili eklemek de gerekmektedir. Ayrıca, ikinci bir dil öğrenmek, diğer kültürlere ilişkin anlayışınızı geliştirir ve kültürel açıdan daha bilinçli olmanızı sağlar. Yeni bir dil öğrenmenin birçok yolu vardır; bunlardan biri online veya yüz yüze kurslara katılmaktır.

Kariyerburda.com ve Avrupa Lisanları Merkezi de İngilizce başta olmak üzere hemen her dilde eğitim sağlayan kurslardan bir tanesidir. Kadıköy ilçesi başta olmak üzere belli merkezlerde şubeleri bulunan kursumuz, merkezi ve ulaşıma kolay lokasyonuyla tercih edilmektedir. Yüzyüze eğitimin yanı sıra kariyerburda.com ile online eğitimlere de en kısa sürede başlamayı hedefleyerek, zamanı daha kısıtlı olan öğrencilerimize de eğitim alma imkanı sunuyor olacağız. İngilizcenin yanı sıra Almanca veya Fransızca gibi yabancı bir dili öğrenmenize de yardımcı olmaktayız. Çeşitli meslek gruplarına özel kurslarımız da bulunmaktadır.

Yabancı dil sınavına hazırlık yapan öğrencilerimiz için de programlarımız bulunmaktadır. Ayrıca uluslararası geçerliliği bulunan toefl, ielts gibi sınavlara hazırlık kursları da düzenlemekteyiz. Alanında uzman kadromuz, ileri seviye teknolojik araçlarımız ile İngilizce ve yabancı dil öğrenmeyi kolay ve zevkli hale getirerek hedeflerinize en kısa sürede ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Kadıköy ulaşım kolaylığı ve merkezi konumda olmasıyla eğitim kursları ve dil okullarının yoğunlaştığı bir yerleşim birimidir. Kadıköy şubemiz de ulaşım kolaylığı ile tercih edilmekte ve özellikle uzman eğitim kadrosuyla öne çıkmaktadır. Kursumuzun ulaşım kolaylığı, güçlü referansları tercih edilme sebebidir.

İngilizce öğrenmek, kariyerburda.com ile çok kolay.

 

You may also like

Leave a Comment

hidrolik kriko - Kaynak Mağazam - Acil elektrikçi - Gebze Avukat - message near me - massage service antalya - League of Legends RP - Bursa bulaşık servisi - top havuzu - https://hayatasor.com/ - Betnano giriş için tıklayın!