Kripto paralarda süreç hacmi 32 ayın en düşük düzeyinde

kariyerkeyfi

Kripto paralarda devam eden görece yatay seyir yatırımcıların ‘bekle-gör’ stratejisine geçmesine neden olurken, bu durum süreç hacimlerinde de düşüşe yol açıyor.

Kripto para haber ve tahlil platformu The Block Mayıs ayına ait kripto para platformları süreç hacmi datalarını açıkladı. Buna nazaran platformlardaki spot piyasa süreç hacimleri Mayıs ayında bir evvelki aya nazaran yüzde 27 gerileyerek 439.42 milyar dolara geriledi. Bu, spot piyasadaki son 32 ayın en düşük süreç hacmi oldu.

Kripto para platformlarında spot piyasa süreç hacmi Mayıs 2021’de 4.25 trilyon dolarla rekor kırmıştı.
Mayıs ayında en büyük süreç hacmine sahip kripto para borsası değişmeyerek Binance oldu. Binance üzerinden 218.09 milyar dolarlık spot süreç gerçekleştirildi. Binance’deki süreç hacmi ise nisana nazaran yüzde 25.7 düştü. Mayıs ayında Binance’i 29.75 milyar dolar süreç hacmiyle OKX, 27.31 milyar dolarla Upbit ve 26.87 milyar dolarla Coinbase takip etti.

MAYIS’TA YATIRIMCISINI ÜZDÜ

ABD’deki borç tavanı krizi ve global resesyon kaygıları ortasında Bitcoin Mayıs ayında 29 bin 245 dolardan 27 bin 700 dolara geriledi ve yatırımcısına dolar bazında yüzde 5.3 kaybettirdi. Bitcoin haziranın birinci 2 gününde de dalgalı bir seyir izleyerek bu sabah prestijiyle 27 bin 145 dolardan süreç gördü. Mayıs ayındaki gerilemeye karşın 2023 genelinde dünyanın en büyük kripto parası yüzde 62.8 paha kazandı.

patronlardunyasi.com

You may also like

Leave a Comment

Maltepe Eşya Depolama - Nevşehir asansörlü evden eve - puan hesaplama - Tiempo Madrid hoy - Maltepe Eşya Depolama - Erkek Takıları - League of Legends RP - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık servisi - hd film cehennemi - top havuzu - https://hayatasor.com/ - instagram takipçi satın al