Özdağ’dan komünistten yemek alan ülkücü fotoğraflı ileti

kariyerkeyfi

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, katıldığı bir programda Türkiye’deki kutuplaşmayla ilgili bir soruyu cevaplandırırken, ülkenin tarihinde bu tıp düşmanlıkların olduğu periyotları daha evvel de geçirdiğini belirterek, “Bu cins devirler sonuçta Türkiye’ye iyi sonuçlar doğurmadı” dedi.

1957-1960 ortasında köylerde kahvelerin, mezarlıkların ayrılmaya başlandığını anımsatan Özdağ, “Sonunda Türkiye bir askeri müdahaleye sürüklendi” diye konuştu. Özdağ, yeniden 12 Eylül öncesinde de emsal durumların yaşandığını lisana getirdi.

TKP AŞEVİNDEN YEMEK ALAN DAVACIYI HATIRLATTI

Konuşmasında, Türk Milleti’nin her vakit bir bütün olduğunu ortaya koyduğunu kaydeden Özdağ, 6 Şubat Kahramanmaraş sarsıntısında toplumsal medyada gündem olan TKP aşevinden yemek alan İdeal Ocakları’na mensup bir gencin fotoğrafını hatırlatarak şunları söyledi:

“KARDEŞİM BİZ BİR MİLLETİZ”

“6 şubat zelzelesi göstermiştir ki, Türk Milleti birdir ve bütündür. Yani Komünist Partisi’nin kurmuş olduğu aşhaneye Dava Ocaklı genç gidip yemek için sıraya giriyorsa ve sıra kendisine geldiği vakit Komünist Partili genç, İdeal Ocaklı gencin tabağına yemek uzatıyorsa, kardeşim biz bir milletiz. Bu birlikteliğimiz siyasetin üstünde. Nerede? Zelzelede, felakette.”

ANTAKYA’DA ÇEKİLEN FOTOĞRAF ÇOK KONUŞULMUŞTU

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ’ın Türk Milleti’nin birlikteliğine örnek gösterdiği fotoğraf, Antakya’da TKP’nin kurduğu aşevi standına giderek yemek alan ve üzerinde, zelzele bölgesindeki insanlara dayanak olmak için Hatay’da bulunan İdeal Ocakları Finike teşkilatına mensup bir gencin yemek aldığı sırada çekilmiş ve toplumsal medyada çok sayıda olumlu yorum almıştı.

patronlardunyasi.com

You may also like

Leave a Comment

hidrolik kriko - Kaynak Mağazam - Acil elektrikçi - Gebze Avukat - message near me - massage service antalya - League of Legends RP - Bursa bulaşık servisi - top havuzu - https://hayatasor.com/ - Betnano giriş için tıklayın!