Personel Partisi Lideri, Tommy Hilfiger kazağı kaça aldı?

kariyerkeyfi

Geçen günlerde bir podcast yayınına katılan TİP Genel Lideri Erkan Baş’ın programda giydiği kazak toplumsal medyada gündem oldu.

Türkiye Personel Partisi (TİP) Genel Lideri Erkan Baş, bir podcast yayınında giydiği kazağın hem fiyatı hem de Amerikan markası olması nedeniyle tenkitlerin odağı olmuştu.

Kazak tenkitleri sürerken, TİP başkanı Erkan Baş, Halk TV’de yayınlanan Kayda Geçsin programında açıklamalarda bulundu.

Baş, “O kazağa bin 500 lira vermedim. Uzun vakit evvel aldığım bir kazak. Fiyatı 7-8 kat artmış. AKP iktidara geldiğinde o kazak kaç paraydı, artık kaç para oldu. Bu sorgulansa ve buradan Türkiye iktisadının ne kadar makus durumda olduğu görülse, daha düzgün olur. Siyaset maalesef magazine ediliyor. Şükürler olsun ki bizim tartışılacak tek bahsimiz kazağımız.” ifadelerini kullandı.

Baş’ın giydiği ve 1.500 TL olduğu sav edilen kazak sonrasında ‘Sosyalist Erkan Baş’ın üstünde kapitalist kazak’ tartışmaları gündeme gelmişti. Öte yandan iktidara yakın isimler de, TİP önderini ‘kazak’ üzerinden amaç almıştı.

“FİYATI 7-8 KAT ARTMIŞ”

TİP önderi şöyle konuştu:

“O kazağa bin 500 lira vermedim. Uzun vakit evvel aldığım bir kazak. Fiyatı 7-8 kat artmış. Fakat yurttaşın siyasetçiyi sorgulaması değerli bir kazanım. Şükürler olsun ki bizim tartışılacak tek şeyimiz kazağımız.

You may also like

Leave a Comment

Maltepe Eşya Depolama - Nevşehir asansörlü evden eve - puan hesaplama - Tiempo Madrid hoy - Maltepe Eşya Depolama - Erkek Takıları - League of Legends RP - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık servisi - hd film cehennemi - top havuzu - https://hayatasor.com/ - instagram takipçi satın al