Sfero Pik Döküm

kariyerkeyfi

Pik Döküm

Pik döküm işlemi mevcut yüksek derecedeki fırınlar içerisinde gerçekleşmekte olup karbon oranının yüksek olması ile bilinmektedir. Günümüzde tercih edilen bir yöntem olarak karbon oranı içerisinde azalma olması amacıyla kaba boşaltım gerçekleşir. Bunun yanı sıra içerisindeki karbon azalması için birbirinden farklı yollarda yer almaktadır. Gerçekleşen bu işlemler sonrasında ise ingot dökümü gerçekleşmektedir. Günümüzde uygulanmakta olan bir yöntem olup aynı zamanda çeşitli avantajları ile tercih edilmektedir.

 Pik döküm mevcut özellikleri nedeniyle tercih edilmekte olup özellikle İnşaat ve sanayi sektörü içerisinde kullanıma sahiptir. Kullanılan bu pik döküm yönteminin dayanıklı olması ile birlikte diğer malzemeler karşısında daha avantajlı bir seçim haline gelmektedir.

 

You may also like

Leave a Comment

İstanbul Kiralık Depo - Miras Avukatı - message near me - massage service antalya - 2 el eşya alanlar - El dokuma halı alanlar - Doğum günü organizasyonu - League of Legends RP - Bursa bulaşık servisi - top havuzu - https://hayatasor.com/