Bakandan Düzce Adliyesi’yle ilgili açıklama: Ana yapıda sorun yok

kariyerkeyfi

İncelemelerinin akabinde gazetecilere açıklamalarda bulunan Bozdağ, zelzelede dış cephesi hasar gören Düzce Adliyesi’nin ana yapısında rastgele bir sorun olmadığını, adliyenin pazartesi sabah prestijiyle olağan faaliyetlerini sürdüreceğini bildirdi.

Türkiye’nin kentsel dönüşüm ve öteki konut projeleriyle son 20 yıl içerisinde değerli ara katettiğini öne süren Bozdağ, “bundan sonra da konut stokunun dönüştürülmesi, sarsıntı mevzuatına uygun altyapı ve üstyapı oluşturulması konusundaki gayretlerin artarak süreceğini” kaydetti.

Düzce Adliyesi’nde yaptığı incelemelerle ilgili konuşan Bekir Bozdağ, “Allah’a şükürler olsun adliyemizin dış cephesinde olan şey dışında içeride rastgele bir şey yok. Yalnızca birtakım yerlerde dolaplarının yıkıldığını gördük fakat binanın yapısında, ana yapısında rastgele bir sorun olmadığını da gözlerimizle gördük” tabirini kullandı.

You may also like

Leave a Comment

7dak - instagram takipçi satın al - top havuzu - Hisse Senetleri - Genc.net - Tiny House - sohbet - https://hayatasor.com/ - wp cache - düğün davetiyesi
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - steroid satın al - medyum - kadıköy antikacı - istanbul antika alan yerler - instagram takipçi satın al - epoksi boya