Manchester ile yollarını ayıran Ronaldo’ya 120 Milyon Euroluk teklif

kariyerkeyfi

İngiltere Premier Lig grubu Manchester United, Portekizli süperstar Cristiano Ronaldo’nun mukavelesinin karşılıklı olarak feshedildiğini açıkladı.

Ronaldo ve İngiliz takımının yollarını ayırmasının akabinde dünyanın çeşitli yerlerinden yıldız futbolcuya teklif gelmeye başladı.

En astronomik sayı ise Suudi Arabistan takımı Al Nassr’dan geldi. Yıldız oyuncuya yıllık 120 milyon Euro’dan 2 yıllık mukavele sunan Al Nassr’ın bu teklifine Ronaldo’nun nasıl bir yanıt vereceği ise merak konusu.

Ronaldo’nun ismi eski kulübü Real Madrid ve Newcastle United’la da anılıyor.

3 Premier Lig kupası kazandı

Manchester United’daki birinci devrinde (2003-2009) 1 UEFA Şampiyonlar Ligi, 3 de Premier Lig kupası kazanan Ronaldo, teknik yönetici Erik cilt Hag idaresinde forma bahtı az buluyordu.

Bu dönem Manchester United ile Premier Lig’de 10 müsabakaya çıkan Portekizli yıldız, bu maçlarda 1 gol kaydetti.

Ronaldo yılın futbolcusuna verilen ödüllerden Altın Top’a (Ballon d’Or) 5, FIFA En Uygun’u ise 2 sefer layık görülmüştü.

You may also like

Leave a Comment

7dak - instagram takipçi satın al - top havuzu - Hisse Senetleri - Genc.net - Tiny House - sohbet - https://hayatasor.com/ - wp cache - düğün davetiyesi
xerox fotokopi makinesi - konica minolta fotokopi makinesi - steroid satın al - medyum - kadıköy antikacı - istanbul antika alan yerler - instagram takipçi satın al - epoksi boya