12 gün evli kaldı, 10 milyon dolar alacak

kariyerkeyfi

30 yıl evvel flört ettiği Amerikalı sinema imalcisi Jon Peters ile 20 Ocak 2020’de saklı bir merasimle evlenen Playboy modeli ve Kıyı Güvenlik yıldızı Pamela Anderson, 1 Şubat 2020’de de ayrıldıklarını duyurdu.

Ancak buna karşın Peters, ünlü yıldıza adeta bağlandı.

12 günlük evliliğe, 10 milyon dolar miras

77 yaşındaki Peters ve 55 yaşındaki Anderson’ın evliliği 12 gün sürse de arkadaşlıkları daima devam etti.

Öyle ki üretimci, Anderson’a 10 milyon dolar miras bırakacağını açıkladı.

“O, bunu bilmiyor bile”

Variety mecmuasına konuşan Peters, “Pamela’yı her vakit seveceğim. O, her vakit kalbimde. Vasiyetimde Pamela’ya 10 milyon dolar bırakacağımı yazdım. O, bunu bilmiyor bile. Hatta kimse bilmiyor, bunu birinci defa burada açıklıyorum.” dedi.

Yapımcı, “İhtiyacı olsun ya da olmasın, bu parayı ona ayırdım.” diye konuştu.

“Bir orta istiyorum” demişti

Ünlü çiftin ayrılık açıklaması da büyük yankı uyandırmıştı.

Anderson, “Jon beni çok sevdi ancak bu münasebette bir orta istiyorum. Ömürden ve birbirimizden ne istediğimizi düşünmek için vakit isterken sizin de dayanağınızı almaktan memnuniyet duyacağız. Hayat bir seyahat ve aşk da bir süreç.” demişti.

“Pamela bana ilham veriyor”

Peters ise The Hollywood Reporter’a verdiği röportajda, Anderson’ın son 40 yılda ilgi duyduğu tek bayan olduğunu söyleyerek, “Pamela bir sanatçı olarak hiçbir vakit tam potansiyelini ortaya koymadı. Şimdi gerçek bir formda parlamadı. Görülenden çok daha fazlası var ya da onu bu kadar sevemezdim. Her yerde hoş kızlar var. Bu 35 yıl boyunca kendime birini seçebilirdim. Ben yalnızca Pamela’yı istedim. Bana ilham veriyor. Onu hak ettiği halde koruyacak ve ona o denli davranacağım.” tabirini kullanmıştı.

You may also like

Leave a Comment

hidrolik kriko - Kaynak Mağazam - Acil elektrikçi - Gebze Avukat - message near me - massage service antalya - League of Legends RP - Bursa bulaşık servisi - top havuzu - https://hayatasor.com/ - Betnano giriş için tıklayın!