Donald Trump, Bill Clinton ve Prens Andrew’le yakınlığıyla bilinen isim Bill Gates’i bâtın münasebetini ifşa etmekle tehdit etmiş

kariyerkeyfi

Bill Gates’in Rus bayanla münasebeti ortaya çıktı: Fotoğrafları sızdırmakla tehdit etmiş

ABD, cinsel istismar, fuhuş ve insan kaçakçılığı üzere hatalarla tutuklu bulunduğu cezaevi hücresinde intihar eden iş insanı Jeffrey Epstein, ortalarında Bill Gates, Donald Trump, Bill Clinton ve Prens Andrew üzere tanınan isimlerle arkadaşlığı bulunduğu biliniyordu. 2019’da kaldığı cezaevinde intihar eden Epstein ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor.

ABD’nin saygın gazetelerinden Wall Street Journal, insan kaçakçılığı, fuhuş, cinsel istismar üzere hatalarla suçlanan Epstein’in kapalı yazışmalarını yayınladı. Evraklarda Epstein’in Microsoft’un kurucu ortaklarından olan ve dünyanın en varlıklı insanlarından biri olarak tanınan Bill Gates’i tehdit ettiği ortaya çıktı. Yazışmalarda o devirde evli olan Gates’in Rus bir briç oyuncusu ile bağ yaşadığı belirtiliyor.

Mila Antonova, geçmişte yaptığı bir sunumda Gates ile çekilmiş fotoğrafını paylaşmış ve ikisinin “briç tutkusu” nedeniyle bir ortaya geldiğini söylemişti.

2017 yılında gönderdiği e-postada Epstein, kendi dernek teşebbüsüne dahil olmayan Gates’i Mila Antonova isimli bayanla münasebetini ifşa etmekle tehdit etti. Epstein’a yakın kaynaklar da bu iddiayı doğruladı.

En çok sevdiği oyunlardan birinin briç olduğunu geçmiş yıllarda da açıklayan Gates, 2010 yılında Antonova ile tanışmış ve ikili o devir turnuvada birlikte gayret etmişti. Antonova daha sonra San Francisco’ya taşınmış ve yazılım mühendisi olarak çalışmaya başlamıştı.

Gates, Epstein ile görüştüğü için pişman olduğunu söylemişti.

Antonova o devirde Gates ile yalnızca arkadaş olduklarını söylemiş ve 2010 yılında bir görüntü yayınlayarak Gates ile çekilmiş fotoğrafını göstermişti. Evraklarda Epstein’in Antonova ile briç akademisi için finansör aradığı sırada tanıştığı ve Epstein’in daha sonra yazılım kodlama okulunun parasını da ödediği belirtildi.

67 yaşındaki Gates, daha evvel Epstein ile bir dizi görüşme gerçekleştirdiği için pişman olduğunu söylemişti.

Wall Street Journal’a konuşan Antonova ise, “Epstein’in hakikaten kim olduğunu tanıştığım vakit bilmiyordum. Onu yalnızca yardım etmek isteyen başarılı bir iş insanı olarak tanıyordum. Epstein’dan ve yaptıklarından iğreniyorum” yorumunu yaptı

patronlardunyasi.com

You may also like

Leave a Comment

hidrolik kriko - Kaynak Mağazam - Acil elektrikçi - Gebze Avukat - message near me - massage service antalya - League of Legends RP - Bursa bulaşık servisi - top havuzu - https://hayatasor.com/ - Betnano giriş için tıklayın!