Gebe bayanı öldürüp bebeğini çaldılar!

kariyerkeyfi

Meksika’nın Nuevo Leon eyaletine bağlı Escobedo kentinde 26 Kasım günü cep telefonu uygulamasıyla çağırdığı taksiye bindikten sonra ortadan kaybolan 19 yaşındaki 8 aylık gebe bayanın günler sonra cansız vücuduna ulaşıldı.

Nuevo Leon Eyaleti Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada, 8 aylık gebe olan Martha isimli genç bayanın cesedinin öldürülen bir diğer bayanın cesediyle birlikte bir depoda bulunduğu bildirildi.

Martha’nın bebeğinin çalındığını ve kendisinin boğularak öldürüldüğünü açıklayan Başsavcılık, öldürülen öbür bayanın ise takside Martha’ya eşlik eden Claudia isimli 34 yaşındaki arkadaşı olduğunu belirtti.

Çalınan bebeğin akıbeti şimdi bilinmezken, Başsavcılık olayla ilgili soruşturmanın bayan cinayeti çerçevesinde yürütüldüğünü ve çalınan bebeğin arandığını bildirdi.

You may also like

Leave a Comment

Maltepe Eşya Depolama - Nevşehir asansörlü evden eve - puan hesaplama - Tiempo Madrid hoy - Maltepe Eşya Depolama - Erkek Takıları - League of Legends RP - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık servisi - hd film cehennemi - top havuzu - https://hayatasor.com/ - instagram takipçi satın al