Sagist Grup’dan Afrika’da AVM yatırımı

kariyerkeyfi

Sagist Küme, enegal’in başşehri Abidjan’da yaptığı Lagoon AVM ve cümbüş merkezi yatırımı yapacak. 1500 metre karelik çatısıyla 44 milyon dolarlık bir yatırımla tamamlanması planlanan Lagoon AVM’nin yıl sonunda hizmete girmesi planlanıyor. Fildişi Kıyılarının ve başşehir Abidjan’ın bilhassa Fransa’nın önde gelen isimlerinin tercih ettiği değerli bir tatil merkezi olduğunu belirten Sagist Küme İdare Şurası Lideri Metin Durmaz, “Küresel ölçekte lüks mobilya ve otel mobilyası alanında öncü bir marka olarak, Afrika Kıtası’nın “yeni cazibe merkezini” inşa ediyoruz. Lagoon AVM, dünyaca bilinen lüks markalara mesken sahipliği yapacak ve biz Sagist Küme olarak bu markaların birçoğuyla anlaşmalarımızı yaptık. Burası yalnızca bir AVM değil, eşsiz tasarımı ve cümbüş merkeziyle Batı Afrika’nın en yeni cazibe ve çekim merkezi olacak” dedi.

AVRUPA OPERASYONLARINI VİYANA’DAN YÖNETECEK

Çağdaş ve klasik biçimleri bir ortada sunarak lüks mobilya üretiminde dünya çapında aranan bir marka olan Sagist Mobilya, Avrupa’daki varlığını daha da güçlendirmek ve müşterilerine daha yakın olmak maksadıyla Viyana’da yeni bir showroom açıyor. Viyana’nın itibarlı pozisyonuna dikkat çeken Metin Durmaz, “Sanatın, kültürün ve lüksün Avrupa’daki simge kenti olan Viyana bizim için ülkü bir seçim. Yeni mağazamızla birlikte hem Avrupa’nın hem de dünyanın öteki bölgelerinden gelen müşterilerimiz, eserlerimizi yakından deneyimleme ve satın alma imkanına sahip olacaklar. Bu mağazayla birlikte biz de global ölçekli büyüme planlarımızda kıymetli bir adım atmış olacağız” dedi.

20 YILDA 160’DAN FAZLA OTELE İMZA ATTI

Sagist Group’un global ölçekte uzmanlaştığı bir öbür alan ise otel mobilyaları. Son 20 yılda dünya genelinde 160’tan fazla beş ve daha yüksek yıldızlı otel için mobilya tasarımı ve üretimi yapan küme, bu alanda dünyanın sayılı şirketlerinden bir olma özelliği taşıyor. Uzak Doğu’dan Güney Amerika kıtasına kadar birçok ülke ve bölgede onlarca otelin mobilya üretim ve dizaynını gerçekleştirdiklerini belirten Metin Durmaz, “Ne Türkiye’de ne de Avrupa’da bu türlü bir referansı olan şirket yok. Bütün projelerimizi muvaffakiyetle teslim ettik ve nitelikli projelerle yola devam ediyoruz. Müşterilerimiz genel olarak referans üzerine geliyor. Biz de kümemizde müşteri memnuniyetini doruğa çıkarmak için gerekli itinası gösteriyoruz. İşin sonunda da müşteri memnuniyet, biz de gurur yaşıyoruz” dedi.

patronlardunyasi.com

You may also like

Leave a Comment

Eşya Depolama - Tuzla Evden Eve Nakliyat - Yalçın Eldoğan - porsche fiyat listesi - Bahçe Mobilyaları - yapay zekayı kim buldu - ai image generator selfie - Bursa bulaşık servisi - hd film cehennemi - piar ne demek - top havuzu - https://hayatasor.com/ - instagram takipçi satın al