Kelamları reaksiyon çekmişti, Ahsen Eroğlu’ndan yeni açıklama

kariyerkeyfi

‘Menajerimi Ara’ dizisinde canlandırdığı ‘Dicle Ertem’ rolüyle tanınan 28 yaşındaki oyuncu Ahsen Eroğlu’nun, seçim sonuçlarının akabinde toplumsal medya üzerinden yaptığı paylaşımda “Bana gitme vakti göründü arkadaşlarım yakın zamanda” kelamları reaksiyon çekti.

“ÜLKEMİ TERK ETMİYORUM”

Eroğlu paylaşımına gelen yansıların akabinde yeni bir açıklama yaptı. Türkiye’den büsbütün ayrılmayacağını belirten Eroğlu, “Biraz sakin olabilir miyiz? Arkadaşlar elimden geldiğince başları netleştirmek istiyorum. Sonuna kadar okursanız çok sevinirim şimdi… Sabahtan beri bana gelen bildirileri atılan başlıklara bakıyorum… Ülkeyi terk ediyor diye yazıyor arkadaşlar… Ben ülkemi terk etmiyorum. Burası benim konutum, çalışmakta olduğum bir iş arkadaşlarım, ailem, sevdiklerim var. Dönmek üzere giderim… Mesleğini çok seven biri olarak uzun vakittir oyunculuğuma ne ekleyebilirim, çizimlerimi nasıl geliştirebilirim diye düşünüyorum. Kendimi geliştirmek istiyorum. Bana katkı sağlayacak şeylere odaklanmak istiyorum. Tekrar üniversiteye gitmek istiyorum mesela, lisan öğrenmek istiyorum. Yani mutsuz olduğum için değil, gelişmek ilerlemek için gitmek istiyorum. Devamını yazmayınca eksik kalmış haklısınız aslında. Bunlar sıklıkla röportajlarımda söylediğim şeyler. Yeni değil yani… Zati bu niyetlerle gidecek ve sonrasında dönecektim. Ancak dün yazdığımda zamanlaması prestijiyle çok yanlış yerlere savruldu” sözlerini kullandı.

“MESAJ KUTUM KÜFÜR DOLU”

Eroğlu kelamlarına şöyle devam etti:

“Son vakitlerde yaşadığımız ayrışmaya sandık başında çok yakından şahit olunca çok üzülüp bahsettiğim uzaklaşmanın artık daha güzel gelebileceğini düşündüm. Sandık misyonunu ülke sevgisi ile üstlenenlerden biriydim ben de… Orada yaşanan haksızlıklar için taraf olmadan çaba verdim. Tahminen kabul ederler diye ikramlarımla gittim. Birlikte çalışıyoruz, birlikte yiyelim içelim istedim. Hiç tanımadığım beşerlerle birlikte, farklı dileklerle birebir istekte çalışmak hoş bir tecrübe. Kısa müddette ne çok berbat şey yaşadık. Elimizden geldiğince hepsine koşmadık mı? Hepsinde birebir niyetle çalışmadık mı? Kimse kimsenin kalbi için niyet okumasın lütfen. İleti kutum küfür kıyamet dolu… O denli şeyler söylenmiş ki kimilerini okurken inanın kanım dondu… Herkes istediğini düşünmekte özgür olağan ancak biraz tartıp o denli karşı tarafa iletsek daha düzgün değil mi? Neyin kimde nasıl yara açacağını nereden bilebiliriz? Lakin yok tekrar de bu türlü düşünüyorum, sen de bu biçimde duyacaksın derseniz bana da makûs kelamın kimseye yararının olmadığını hatırlatmak kalıyor. Söyleyeceklerim bu kadar, okuduğunuz için teşekkürler… Sevgilerimle…”

patronlardunyasi.com

You may also like

Leave a Comment

Eşya Depolama - Tuzla Evden Eve Nakliyat - Yalçın Eldoğan - porsche fiyat listesi - Bahçe Mobilyaları - yapay zekayı kim buldu - ai image generator selfie - Bursa bulaşık servisi - hd film cehennemi - piar ne demek - top havuzu - https://hayatasor.com/ - instagram takipçi satın al